Bezpłatna wysyłka zamówień od 150 zł!   Masz pytania? Zadzwoń do nas:  515 946 454.

Salon Termofol Katowice – ogrzewanie na podczerwień

Odwiedź nasz salon Termofol w Katowicach i wspólnie znajdźmy najbardziej optymalne rozwiązanie do ogrzewania Twojego budynku! Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Katowic, tuż obok galerii Supersam i niedaleko Parku Powstańców Śląskich. Jesteśmy dla Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, a na miejscu czekać na Ciebie będzie doświadczony zespół specjalistów, którzy pomogą w doborze rozwiązania grzewczego szytego na miarę Twoich potrzeb.

W ramach ogrzewania na podczerwień Termofol, oferujemy flagowe folie oraz maty grzewcze, promienniki podczerwieni, grzejniki konwektorowe, a także całą gamę akcesoriów, dzięki którym ogrzejesz swój budynek w nowoczesny i energooszczędny sposób.

Nasza rola nie kończy się jednak wyłącznie na fachowym doradztwie. Przygotujemy dla Ciebie kompleksowy projekt systemu ogrzewania budynku, dobierzemy potrzebne akcesoria, by ostatecznie pojawić się na miejscu i wykonać fachowy montaż. Oddając prace ze swym ogrzewaniem w ręce specjalistów, możesz mieć pewność, iż zostanie wykonane to w sposób profesjonalny, a także sprawnie i z troską o optymalizację kosztów – i teraz, i w przyszłości. Inwestycja w nowoczesne systemy ogrzewania zwraca się bowiem niezwykle szybko. Jedyne, co Ty musisz zrobić, to odwiedzić nasz salon w Katowicach.

Jesteśmy polską firmą i autoryzowanym przedstawicielem marki Termofol. Do kontaktu zachęcamy nie tylko osoby prywatne, ale również właścicieli małych firm, hurtownie budowlane, inwestorów czy deweloperów. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z opcji bezpłatnej wyceny. Bezpłatna wycena to doskonały sposób, by wstępnie dowiedzieć się, z jakimi kosztami będzie wiązało się wykonanie usługi w Twojej przestrzeni. Oszacujemy możliwości Twojego budynku i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie, dzięki któremu Ty będziesz mógł wybrać najbardziej dogodny sposób ogrzewania Twojej przestrzeni. Zapraszamy do salonu w Katowicach! 

Dane kontaktowe

Numer telefonu:
+48 501 700 346

Adres e-mail:
katowice@termofol.pl

Adres salonu

IPT Polska sp. z o.o.
ul. Piotra Skargi 6A
40-091 Katowice

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Formularz kontaktowy


    Ładowanie…
    • Brak produktów w koszyku.