Bezpłatna wysyłka zamówień od 150 zł!   Masz pytania? Zadzwoń do nas:  515 946 454.

Poznaj nas

Kim jesteśmy, co robimy, i co nami kieruje?

Jako małżeństwo Ania i Łukasz Waś założyliśmy rodzinną firmę IPT Polska, promującą ekologiczne i energooszczędne ogrzewanie cienkowarstwowe, które jest jednym z najefektywniejszych i zarazem najtańszych dostępnych na rynku ogrzewaniem elektrycznym. Od kilku lat dbamy o komfortowe ogrzewanie naszych klientów i ich inwestycji zarówno prywatnych domów oraz mieszkań ale i firmowych jak hotele, biura, kościoły , sale fitness i inne. 

Oferujemy naszym klientom innowacyjne ogrzewanie w postaci folii grzewczych na podczerwień , mat grzewczych , ogrzewanych pojazdów  sterowanych poprzez nowoczesne termoregulatory z możliwością sterowania z poziomu aplikacji w telefonie czy tańszych wersji bez takiej usługi. Naszą ofertę uzupełniają promienniki ( grzejniki) na podczerwień, kominki elektryczne, czy folie pod lustro zwane antyparą. 

Przede wszystkim wyróżnia nas dbałość o klienta od wyceny po realizację na każdym etapie współpracy. Przyjmujemy zasadę, że nie odrzucamy żadnego klienta, śmiało można się do nas zwrócić z jednym pokojem, całym domem, domem remontowanym,  kawalerką, domkiem rekreacyjnym,  magazynem czy halą produkcyjną. Dobierzemy takie rozwiązanie, które będzie najbardziej optymalne. 

O ogrzewaniu foliami możemy powiedzieć wszystko, ponieważ sami jesteśmy jej użytkownikami od 2017 roku.

Właściciele firmy

 • WhatsApp Image 2023-09-25 at 10.28.48

  Anna Waś

  Prezes zarządu

 • WhatsApp Image 2023-09-25 at 10.28.58

  Łukasz Waś

  Członek zarządu

Nasz główny partner

Co mówią o nas nasi Klienci?

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

Przedstaw nam podstawowe parametry Twojego wnętrza, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poznaj szacunkowe koszty, zanim zdecydujesz się na nasze rozwiązanie.

Ładowanie…
 • Brak produktów w koszyku.