Bezpłatna wysyłka zamówień od 150 zł!   Masz pytania? Zadzwoń do nas:  515 946 454.

Poznaj nas

o nas

Co robimy?

IPT Polska (Infrared Promotion Trade) to rodzinna firma, która dba o komfort w domach i innych przestrzeniach naszych klientów, stawiając na najbardziej innowacyjne rozwiązania. W naszej ofercie znajduje się szereg rozwiązań systemów grzewczych, w tych między innymi nowoczesne grzejniki, lustra grzejące, maty i folie grzewcze, promienniki podczerwieni i wiele więcej.

Jesteśmy również przedstawicielem polskiej firmy Termofol, a niniejszy sklep internetowy to wyłącznie zalążek naszych możliwości. Prowadzimy biuro projektowe, gdzie wspólnie szukamy najlepszego rozwiązania dla Twojego domu. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie szczegółową wycenę, przedstawią możliwie najlepszą opcję, a następnie zlecą wykonanie prac w podłodze, suficie lub ścianach.

O instalację również nie musisz się obawiać: świadczymy fachowe usługi montażu ogrzewania podłogowego, sufitowego i ściennego. Zakupione w sklepie internetowym urządzenia trafiają wprost do monterów, którzy zrealizują zlecenie terminowo i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Jak działamy?

Jeśli jeszcze wahasz się, czy nasze rozwiązania są czymś dla Ciebie, odwiedź podstronę z realizacjami. Przedstawiamy szczegółowe parametry, koszty wykonania, a także roczne koszty ogrzewania. Postaw na ergonomię i nowoczesność. Postaw na nas.

Kim jesteśmy?

 • WhatsApp Image 2023-09-25 at 10.28.48

  Anna Waś

  Prezes zarządu

 • WhatsApp Image 2023-09-25 at 10.28.58

  Łukasz Waś

  Członek zarządu

Nasz główny partner

Jesteś zainteresowany współpracą?

Przedstaw nam podstawowe parametry Twojego wnętrza, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę. Poznaj szacunkowe koszty, zanim zdecydujesz się na nasze rozwiązanie.

Ładowanie…
 • Brak produktów w koszyku.