Bezpłatna wysyłka zamówień od 150 zł!   Masz pytania? Zadzwoń do nas:  515 946 454.

Dostawa i płatność

Dostawa zamówienia

Termin realizacji

Zamówienie jest realizowane najpóźniej w następnym dniu roboczym od dnia otrzymania przez Sprzedającego należności lub deklaracji Klienta o wyborze płatności przy odbiorze. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12‑tej w dzień roboczy zwykle wysyłane są w tym samym dniu.

Odbiór osobisty

Po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu jest możliwość odbioru osobistego zamówionego Towaru w regionalnym Biurze projektowym w Bielsku‑Białej przy ul. Legionów 40 (róg T. Jeża).

Koszt dostawy

W zależności od wartości brutto zamówienia, koszt przesyłki standardowej krajowej do 20 kg wynosi:
1) 24 zł w przypadku zamówień o wartości do 499 zł,
2) GRATIS w przypadku zamówień o wartości co najmniej 500 zł.

Sposób wysyłki

Towar zamówiony w Sklepie internetowym wysyłany jest w formie paczek. Operatorem logistycznym Sprzedającego jest DPD Polska Sp. z o.o. Przewoźnik realizuje dostawy przesyłek w terminie maksymalnie dwóch dni roboczych, przy czym zwykle jest to jeden dzień roboczy. Na podstawie numeru listu przewozowego można śledzić przesyłkę bezpośrednio na stronie internetowej DPD.

Metody płatności

Przedpłata

Partnerem rozliczeniowym Sklepu internetowego jest PayPro Spółka Akcyjna, prowadząca działalność za pośrednictwem serwisu internetowego Przelewy24. Partner rozliczeniowy umożliwia płatności elektroniczne między innymi w formie przelewów on‑line, za pomocą kart płatniczych i kredytowych systemów Visa i MasterCard oraz kodów BLIK

Płatność przy odbiorze

Istnieje możliwość zapłaty należności przy odbiorze Towaru, zarówno w przypadku przesyłki kurierskiej, jak i odbioru osobistego. W obu sytuacjach jest możliwość dokonania płatności za pomocą instrumentów płatniczych przy wykorzystaniu terminala POS lub gotówką.

Ładowanie…
  • Brak produktów w koszyku.