Bezpłatna wysyłka zamówień od 150 zł!   Masz pytania? Zadzwoń do nas:  515 946 454.

Pytania i odpowiedzi

Ogrzewanie podłogowe

Jakie są możliwości podłogowego ogrzewania na podczerwień?

W naszej ofercie znajdują się przewody grzewcze, folie oraz maty. Każdy z tych wariantów jest niezwykle energooszczędnym rozwiązaniem, a jednocześnie wygodnym w codziennym użytkowaniu. Ogrzewanie podłogowe wyposażone jest również w warstwę izolacyjną, która skutecznie zapobiega dostawaniu się wilgoci do środka. 

Gdzie sprawdzi się ogrzewanie podłogowe?

Ogrzewanie podłogowe może kojarzyć się przede wszystkim z wykorzystaniem w łazienkach czy toaletach, a więc miejscach o wyższym natężeniu wilgoci w powietrzu. Współcześnie możliwości technologiczne są na tyle rozwinięte, że nie ma konieczności zamykania się wyłącznie na tę możliwość. Ogrzewanie podłogowe spokojnie można zastosować w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, zapewniając komfort całej rodzinie.

Gdzie jeszcze mogę wykorzystać ogrzewanie na podczerwień?

Folie grzewcze firmy Termofol doskonale sprawdzają się nie tylko jako ogrzewanie podłogowe, ale również dodatkowe ogrzewanie ścian oraz sufitów, kompleksowo ogrzewając wewnętrzną przestrzeń budynku.

Ogrzewanie zewnętrzne

Jakie rodzaje ogrzewania na podczerwień mogę wykorzystać na zewnątrz?

W celach zewnętrznego ogrzewania proponujemy Państwu skorzystanie z zewnętrznych mat grzewczych lub zewnętrznych promienników podczerwieni. Te pierwsze doskonale sprawdzą się jako ogrzewanie podjazdu i schodów, tak aby uniknąć gołoledzi i oblodzeń, natomiast promienniki najczęściej wykorzystywane są w ogrzewaniu altanki, tarasu czy ogrodu.

Jak mogę sterować ogrzewaniem zewnętrznym na podczerwień?

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama termoregulatorów, które pomogą Ci mieć pod kontrolą temperaturę. Możesz ją swobodnie dostosowywać do warunków pogodowych czy Twoich własnych potrzeb.

Projekt ogrzewania i montaż

Skąd mam wiedzieć, jakie rozwiązanie sprawdzi się w moim przypadku?

Do każdego produktu, jaki dostępny jest w naszym sklepie, dołączony został szczegóły opis wraz ze specyfikacją. Wskazujemy tam, w jakich sytuacjach sprawdzi się dane rozwiązanie, do jakich pomieszczeń ogrzewanie jest przeznaczone, a także jaka jest moc znamionowa, maksymalna kubatura pomieszczenia itp. Nie musisz jednak robić tego sam. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze optymalnego rozwiązania do Twojej przestrzeni.

Jak połączyć ze sobą różne elementy ze sklepu?

W przypadku mat grzewczych, skorzystaj z opcji łączenia w zestawie z termoregulatorem. W przypadku doboru akcesoriów, konkretnych parametrów itp., nasz zespół fachowców służy pomocą. Wykonamy dla Ciebie kompleksowy projekt systemu grzewczego w Twoim wnętrzu, uwzględniając najbardziej korzystne kosztowo opcje.

Jak wykonać prawidłowy montaż ogrzewania?

W przypadku np. mat grzewczych, na stronie produktu znajdziesz przejrzysty schemat montażu krok po kroku. Jeśli nie chcesz robić tego sam, to nasz zespół jak zawsze pozostaje do Twojej dyspozycji. Wykonamy dla Ciebie montaż fachowo, sprawnie, tak abyś Ty mógł jak najszybciej wrócić do ciepłego i komfortowego wnętrza.

Ładowanie…
  • Brak produktów w koszyku.