Bezpłatna wysyłka zamówień od 150 zł!   Masz pytania? Zadzwoń do nas:  515 946 454.

Salon Termofol Bielsko-Biała – ogrzewanie na podczerwień

Szukasz salonu autoryzowanego przedstawiciela ogrzewania na podczerwień firmy Termofol? Nie musisz sięgać daleko! Jesteśmy na wyciągnięcie Twojej ręki tuż nieopodal. Odwiedź nasz salon w Bielsku-Białej i porozmawiaj z zespołem doświadczonych specjalistów, którzy utworzą kompleksowy projekt systemu ogrzewania Twojego budynku. Nowocześnie, energooszczędnie i z uwzględnieniem wysokiej optymalizacji kosztów.

Inwestycja w innowacyjne systemu ogrzewania, jakim jest ogrzewanie na podczerwień, to nie tylko ograniczenie wydatków tu i teraz. To sposób ogrzewania, który długimi latami będzie dbał o komfort Twojego domu czy wnętrza innego budynku. Bez zimnych kątów i innych wad, z jakimi nie radzi sobie tradycyjne ogrzewanie.

Aby porozmawiać z naszymi specjalistami w salonie, nie musisz poświęcać długich godzin przygotowania. Dobrze, abyś przedstawił nam metraż i wstępne oczekiwania oraz możliwości budynku, a resztą zajmiemy się już my. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania do Twoich potrzeb. Możliwości ogrzewania na podczerwień sięgają bowiem bardzo daleko. Różne rodzaje mat grzewczych z powodzeniem sprawdzają się i we wnętrzach, i… na zewnątrz. Podobnie promienniki, występujące w różnych wariantach, znajdują swe zastosowanie w wewnętrznej przestrzeni budynku, a także altanach, tarasach czy ogrodach.

Odwiedź nas, a wspólnie opracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. Przygotujemy kompleksowy projekt, by następnie zająć się jego wdrożeniem. W szeregach naszego zespołu znajdują się doświadczeni fachowcy, dzięki czemu zajmiemy się Twoim ogrzewaniem aż po sam montaż. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości uzyskania bezpłatnej wyceny. Przyjrzymy się parametrom Twojego wnętrza oraz innym czynnikom i na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie optymalny plan systemu grzewczego Twojego budynku. Dzięki temu będziesz znał wartość inwestycji, co pozwoli na świadome podjęcie odpowiedniej decyzji. Do zobaczenia w naszym salonie w Bielsku-Białej!

Dane kontaktowe

Numer telefonu:
+48 797 045 465

Adres e-mail:
bielsko-biala@termofol.pl

Adres salonu

IPT Polska sp. z o.o.
ul. Legionów 40 (róg T. Jeża)
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku:
od 9:00 do 17:00

Formularz kontaktowy


    Ładowanie…
    • No products in the cart.